Říjen 2007

Co si myslíte o Nicole Scherzinger ?

29. října 2007 v 20:21 | Yarušinka |  Nicole Scherzinger
pište do komentíků

Fujita Reiji něco málo o něm + obrázky

29. října 2007 v 19:40 | Yarušinka
Fujita Reiji

3 moc klásné obrázky Olsenek

29. října 2007 v 19:24 | Yarušinka |  Olsenky
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen

Starší fotky Olsenek

29. října 2007 v 19:23 | Yarušinka |  Olsenky
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen

Novější fotky Olsenek

29. října 2007 v 19:16 | Yarušinka |  Olsenky
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen


Moc hezkých 12 wallpíků

27. října 2007 v 20:15 | Yarušinka |  Rihanna
5555
5555
5555

Mooooooooooc hezký wallpíky Rihanny

27. října 2007 v 20:14 | Yarušinka |  Rihanna

Životopíísek Rihannky

27. října 2007 v 20:11 | Yarušinka |  Rihanna
Rihanna, celým jménem Rihanna Robyn Fenty -hvězda R´n´B a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1987. Nejdříve pracovala jako modelka vyhrávala různé soutěže krásy, ale chtěla taky dokázat že umí i něco jiného než se předvádět na molu a tak zkusila hudební scénu.
Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu.
Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi, v New Yorku.
Rogers byl velmi překvapen jaký velký talent se v Rihanně ukrývá.
Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay,které pak všechny poslal
do vydavatelství Def Jam Records. A vyšlo to. Její singl Pon de replay obletěl rádia
celých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun,které bylo vydáno 30.srpna 2005.
Rihanna prohlásila,že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys,Beyoncé
a Mariah Carey. Její album zní především ve stylu R´n´B, hip hopu a soulu.
Její první velký hit Pon de Replay se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádách a na #15 v Kanadě. Zrodila se nová R´n´B Star. Nyní je na predjních pultech její album A Girl Like Me které obsahuje hit SOS který můžete slyšet na MTV nabo na EVROPĚ 2 případně v hitparádě T-music.

Hezký fotešky Rihannky

27. října 2007 v 20:09 | Yarušinka |  Rihanna

Moc photešek Lady Sovereign

27. října 2007 v 20:05 | Yarušinka |  Ostatní celebrity

OSTATNÍ FOTA:) :
s Ja Rulem

INFO o Lady Sovereign

27. října 2007 v 19:59 | Yarušinka |  Ostatní celebrity
Lady Sovereign, přezdívaná "Eminem v sukních" je známá britská raperka a z jejích songů jde cítit,že je na svou národnost patřičně hrdá. Vyrůstala ve Wembley se svými rodiči, britskými punkery, díky kterým se již od dětství dostávala do kontaktu s různými hudebními žánry. Vlastní jméno je Louise Harman a tato "tvrdá holčina" měří pouze něco málo přes 152 s¨cm!:-) Možná proto má někdy problémy dostat se do nějakých klubů:-P. Kvůli problémům ji vyhodili ze školy, ale Louise nechtěla ztrácet čas, a proto se rozhodla začít navštěvovat hereckou školu, kde ji slyšel jistý filmový producent rapovat a požádal ji o další spolupráci. Později se Lady Sovereign stala členkou garageové crew Heavy Like Dat, kde se setkala se svým nynějším producentem Medasynem, za jehož pomoci se po chvíli vydala na sólovou dráhu. Lady Sovereign, v překladu Slečna Suverenita,zvaná taky SOV tedy začala vydávat nezávislé singly, z nichž nejvíce průlomový je určitě Little Bit Of Shh z roku 2004 a hlavně o rok mladší Random, který se stal hitem nejen na poli Velké Británie. Po vydání dalších singlů Cha-Ching, 9 To 5 a Hoodie se o Lady Sovereign vědělo již i v USA.
Její zatím největší hit se jmenuje Love Me Or Hate , který, tipuju, znají snad už všichni..,ale v Británii je poměrně nejoblíbenějším songem skladba Hoodie, ve kterém se ohrazuje proti zákazu nosit kapuce na veřejných místech v Británii. Po pár singlech začala v Londýně připravovat desku, ale v té samé době jí nabídl ve Spojených státech smlouvu u svého labelu Def Jam sám Jay-Z. A k tomu jí zajistil spolupráci s takovými hvězdami jako třeba Missy Elliot (se kterou nazvípava remix své písničky Love Me Or Hate Me), nebo s The Neptunes.

Všechno o Lady Sovereign

27. října 2007 v 19:58 | Yarušinka |  Ostatní celebrity

Lady Sovereign

Lady Sovereign (SOV) se narodila jako Louise Amanda Harman v roce 1985 ve Wembley v Londýně. Je jednou z největších hvězd britského grimeu (mix hip hopu, 2stepu a garage), ne-li tou úplně největší.
Vyrůstala ve Wembley se svými rodiči, britskými punkery, díky kterým se již od dětství dostávala do kontaktu s různými hudebními žánry. Kvůli problémům ji vyhodili ze školy, ale Louise nechtěla ztrácet čas, a proto se rozhodla začít navštěvovat hereckou školu, kde ji slyšel jistý filmový producent rapovat a požádal ji o další spolupráci. Později se Lady Sovereign stala členkou garageové crew Heavy Like Dat, kde se setkala se svým nynějším producentem Medasynem, za jehož pomoci se po chvíli vydala na sólovou dráhu. SOV tedy začala vydávat nezávislé singly, z nichž nejvíce průlomový je určitě Little Bit Of Shh z roku 2004 a hlavně o rok mladší Random, který se stal hitem nejen na poli Velké Británie. Po vydání dalších singlů Cha-Ching, 9 To 5 a Hoodie se o Lady Sovereign vědělo již i v USA.
Právě pro americký trh se Lady Sovereign rozhodla vydat v roce 2005 EP s názvem Vertically Challenged, na které zařadila většinu svých dosavadních největších hitů. EP si všiml legendární Jay-Z, majitel největší rapové nahrávací společnosti Def Jam, a nabídl Lady Sovereign kontrakt a slíbil jí spolupráci s takovými hvězdami jako třeba Missy Elliot, nebo s The Neptunes.. Ta ho pochopitelně přijala, a proto je její debutové album Public Warning vydáno pod nálepkou Def Jam/Universal.
V rozhovoru pro jeden časopis řekla, že jednou zase chtěla jít do klubu a nechtěli ji tam pustit a tak se jich zeptala kolik si myslí, že je jí roků a ochranka v pohodě odpověděla, že tak 12, maximálně, že prý 14… No není se čemu divit… Tahle rapperka měří jen 152 cm!!!A tak udělala ze své "velikostní" nevýhody přednost a začala si říkat "The biggest midget in the game", v překladu to znamená "Největší skrček v branži"
Eminem v sukních,takhle jí pžezdívají (i když sama sukně zásadně odmítá…)! Už jenom podle této přezdívky uznejte, že musí být asi hodně dobrá a pokud vám jenom přirovnání k Eminemovi nestačí, tak si stáhněte cédo.
↓ Download torrent ↓

Něco málo o Mimsovi + pár obrázků

27. října 2007 v 19:52 | Yarušinka |  Ostatní rapeři
Shawn Mims ,který se narodil 22. března 1981,pochází z New Yorku. MIMS je zkratka 4 slov Music is My Savior (Hudba je má spása).
Začal jako DJ,pouštel soulové písně.Jelikož nesehnal nikoho,kdo by mohl rapovat do songů,tak začal skládat vlastní texty. Po smrti rodičů se na hudbu upnul eťe více a vznikl jeho první singl "I Dit You Wrong", který se stal jedním z undegroundových hitů roku 2004. Avšak až se songem "This Is Why Im Hot", který přišel 23.1.07, se dostal na první příčky různých hitparád.Jinak MIMS prý přišel,aby své rodiště hudebně postavil na nohy.

Mimsíík

27. října 2007 v 19:49 | Yarušinka |  Ostatní rapeři
MIMSRapper MIMS je jedním z velkých objevů letošního roku. Jeho singl "This Is Why I'm Hot" a následně vydaná deska "Music Is My Savior" v Americe vyvolala opravdový poprask. Ze zmiňované nahrávky v nejbližších dnech vypustí do evropských rádií další singl.
Na přání samotného MIMSe byla z jeho debutového alba, na kterém převládá kromě hip hopu i r'n'b, jako další singl vybrána skladba "Like This". K písni bychom se časem měli dočkat hned dvou různých remixů, které jsou v současné době ve fázi finálních úprav.
Možná by nebylo na škodu uvést, že MIMS (MySpace.com) na své kariéře pracoval velmi dlouho. Poté, co mu ve třinácti zemřeli oba rodiče, se o sebe musel začít starat sám, a započal tak kariéru DJe. Hudebně se poprvé prosadil ale až v roce 2003, kdy se jeho píseň "I Did You Wrong" stala v USA regionálním hitem.

Fergie new photešky !

26. října 2007 v 12:44 | Yarušinka |  Fergie

Moc hezké fotešky Fergie

25. října 2007 v 19:25 | Yarušinka |  Fergie
zdrojík : http://verushkaaa.blog.cz/ Super stránka !

Várka good fotešek Fergie !

25. října 2007 v 19:23 | Yarušinka |  Fergie
a Fefgiin miláček Josh Duhamel:))

Fergie O ní

25. října 2007 v 19:21 | Yarušinka |  Fergie
Tak tady máte něco o nadané a taky krásné Fergie z BEP:))
JMÉNO:Stacy Ann Ferguson
PŘEZDÍVKA:Fergie,Stace,
Stacyrella
DATUM NAROZENÍ:27.března
1975 (beran) jako já..xD
KARIÉRA:v devíti letech hrála
fergie v americkém dětském seriálu Kids Inc.Později objevila svůj hudební talent.Krátce na to založila se dvěma kamarádkami dívčí kapelu Wild Orchid.Po dvou albech kapelu opustila a v roce 2003 přišla k Black Eyed Peas.
SOUKROMÍ:Fergie chodí od listopadu
2004 s americkým hercem Joshem Duhamelem.
VÁŠEŇ:I přes svou skvělou postavu neodolá Fergie pizze,lasagním a banánu v čokoládě
SOLOKARIÉRA:Fergie o sobě dává vědět i bez Blak Eyed Peas-například na soundtracku 50krat a stale poprvé.Nedávno vydala album The Dutchess, které slaví úspěch!

Fergie fotešky

25. října 2007 v 19:17 | Yarušinka |  Fergie